3 części garderoby, które dowartościują każdą zimową stylizację!

2017-02-12
Zima w pełni, a my codziennie stając przed lustrem zastanawiamy się dlaczego inne kobiety pomimo mrozu wyglądają tak atrakcyjnie, a my nie. Postaramy się więc Wam pomóc i pokazać 3 rzeczy, które dowartościują każdą Waszą stylizację!

1. Błyszczące botki

Skrycie każda kobieta marzy o błyszczących botkach na swoich nogach. Na szczęście tej zimy buty te są niezwykle modne! Szczególnie do podwiniętych jeansów wyglądają absolutnie rewelacyjnie! Ale uwaga - reszta stylizacji powinna być skromna i delikatna, aby naszym botkom dać pole do popisu.

2. Płaszcz

Żółty, różowy, niebieski płaszcz? Ozdobiony haftem czy z przypinkami? Ohh, tak! W taki płaszcz powinna zainwestować każda z nas. Do tego ulubione jeansy i sweter. Czy to nie jest stylizacja idealna?

3. Pasek

Czy któraś z Was spodziewała się go w naszym rankingu? Dzięki niemu możemy podkreślić naszą figurę. Ten trick z pewnością nas wyszczupli!


Którą rzecz uważacie za najciekawszą? My oczywiście błyszczące botki! Pamiętajcie, że w naszym sklepie znajdziecie takie i inne modele w korzystnej cenie. Zapraszamy, merg.plzdjęcia: grafika Google
Pokaż więcej wpisów z Luty 2017
pixel