20 najdziwniejszych butów

2016-06-09

Szalejecie na punkcie butów? Lubicie się ubierać ekstrawagancko i nietuzinkowo? To oznacza, że ten artykuł jest właśnie dla was! To co tworzy izraelski projektant mody Kobi Levi jest kwintesencją oryginalności. Naprawdę zadziwiające rzeczy jest w stanie wymyślić.

Stwierdzenie, że kobiety wręcz wariują na punkcie butów nie jest na wyrost, gdyż gdyby nie one to projektanci nie wykazywaliby się taką fantazją:-) Dlatego też, jeśli lubicie oryginalność połączoną z ekstrawagancją to absolutnie musicie zapoznać się z projektami Kobi Levi.

Ale kim jest Kobi Levi?

Kobi Levi

Młody izraelski projektant, który zaczął tworzyć, gdy był jeszcze w liceum. Następnie ukończył studia na Akademii Sztuk Pięknych i rozpoczął pracę jako niezależny i absolutnie niekonwencjonalny projektant, który w swoich projektach przede wszystkim postawił na oryginalność i fantazję. W 2010 roku zamieścił je na swoim blogu i to właśnie od tego momentu rozpoczęła się jego kariera. Buty jego projektu ma na sobie między innymi Lady Gaga w teledysku ?Born this way?. A to dlatego, że nie tylko niesamowicie rzucają się w oczy, ale też są ręcznie wykonane z materiałów najwyższej jakości.

born this way Lady Gaga

Większość z was zapewne stwierdzi, że są to buty zbyt śmiałe a nawet dziwne, ale być może znajdzie się ktoś, kto przeglądając naszą galerię krzyknie: ?Chcę jeee!?.

(Poniższe zdjęcia pochodzą z: kobilevidesign.blogspot.com)

1. Pod łukiem turkusowym 

2. Zła czarownica 

3. Na rowerze! 

4. Ołówkowo 

5. Skrzypce 

6. Uwaga, aby nie poślizgnąć się na skórce od banana!

7. Mruczenie buta :) 

8. Łabędzia pięta

9. Trafić z procy 

10. Wybacz, biegnę z wózkiem do sklepu ! 

11. Elegancki Flaming

12. Ambitna blondynka 

13. Pomyśl o czym ja myślę :) 

14. Może kawę?  

15. Kolacja w chińskiej restauracji

16. Precz z polowaniem na kaczki 

17. 2 w 1

18. Szczęki! Uwaga rekin. 

19. Zjeżdżalnia 

20. Tukan 

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2016
pixel