W czym pójść do ślubu?? Najpiękniejsze modele butów ślubnych!

2016-06-23

Wybranie i kupienie butów na ten wielki dzień jest tylko pozornie łatwe, ponieważ, jak wszyscy wiemy, buty są jednym z najważniejszych akcesoriów każdej panny młodej. Właśnie dlatego zakup ten nie może być przypadkowy.

Zgodnie z tradycją

Tradycja, jeśli chodzi o buty ślubne, jest dość sztywna. Wiadomo, że powinny jak najlepiej pasować do sukni. Idealne obuwie jest oczywiście w tym samym kolorze i z tej samej tkaniny co suknia, ewentualnie podobnej. Całość ma po prostu tworzyć jedno harmonijne połączenie. Uwaga, buty powinny być całkowicie zakryte!

Jednakże...Kolorowe buty ślubne? Dlaczego nie!

Ale to wcale nie oznacza, że kolor butów ślubnych ma być koniecznie biały, écru czy kość słoniowa. Efektowne mogą być również te bardziej krzykliwe jak intensywna czerwień, fuksja czy śliwka jak również bardziej stonowane odcienie różu, szarości lub błękitu. Jeśli buty będą kolorystycznie współgrały z wiązanką i szminką na ustach to całość będzie wyglądała doskonale! Absolutnie przepięknie wyglądają złote lub srebrne szpilki, w zależności oczywiście od koloru sukni.

Dla tych, co nie lubią wysokich obcasów.

Prawdą jest, że buty muszą być piękne, ale to nie powinien być jedyny argument przy ich zakupie. Nie tylko ze względu na wygodę, ale przede wszystkim w takich sytuacjach, gdy panna młoda jest wyższa od pana młodego. Wtedy można sobie pozwolić również na buty na niewielkim obcasie a nawet całkowicie płaskie, które również mogą być piękne tak jak szpilki a panna młoda będzie się w nich czuła się komfortowo i elegancko. Począwszy od ponadczasowych i romantycznych balerin, skączywszy na eleganckich sandałach z satyny. Płaskie ślubne buty zdobią wyrafinowane szczegóły, takie jak kryształki, koraliki, perełki, cekiny, kwiatki oraz najróżniejsze, mniej lub bardziej skomplikowane hafty. Najczęściej są one wykonane ze skóry, koronki lub z satyny.

Dziewczyny! Poniżej prezentujemy specjalnie dla Was nasze propozycje na ten Wielki Dzień!

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2016
pixel