Torebka i buty, które każda z Was powinna mieć w swojej szafie

2016-12-28
Często kupujemy ubrania, które niekoniecznie nam pasują lub są niewygodne tylko dlatego, że była wyprzedaż. Jednak wcześniej czy później rzeczy te lądują w szafie czyniąc nas nieszczęśliwymi. W życiu każdej z nas jest czas, kiedy wyrzucamy całą szafę i dzielimy ubrania na te ‘jeszcze nadające się do chodzenia’ i na te ‘kompletnie do bani’. Dlatego też pokażemy Wam jakie buty i torebkę wybrać, aby zawsze były modnym dodatkiem Waszej stylizacji.

Szpilki nude

zdjęcie: © Pinterest/ andeelayne.blogspot.com

Postaw na szlachetne szpilki w odcieniach nude. Nikt nie weźmie Cię na poważnie podczas spotkania, jeśli założysz stare lub zniszczone buty. Dzięki szpilkom wygląd Twój będzie klasyczny, elegancki i ponadczasowy. Poza tym pasują one do prawie każdego outfitu i wydłużają nogi.

Czarne czółenka

zdjęcie: © Pinterest/ thissillygirlskitchen.com

Czarne czółenka są jak mała czarna - znane na całym świecie. Pasują super zarówno do spódnicy ołówkowej w biurze, jak i do luźnych jeansów. Można z nimi zestawiać większość kolorów.

Elegancka torebka

Przy wyborze torebek obowiązuje podobna reguła jak przy butach. Dzięki niej możecie uszlachetnić całą stylizację. Przede wszystkim wyrzućcie ze swoich szaf wszystkie zniszczone torebki, żeby nie zajmowały niepotrzebnie miejsca w szafie. Pamiętajcie, że ważne jest, aby w pracy mieć reprezentatywną torebkę, aby wyglądać poważnie. Najlepszym wyborem będzie jednokolorowa wersja.

A czy Wy macie w swojej szafie wszystkie te potrzebne dodatki? Jeśli jeszcze nie to zapraszamy Was do zakupienia ich w naszym sklepie merg.pl

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2016
pixel