Mała czarna na różne wyjścia - jakie buty do niej dobrać?

2017-01-14
Mało jest ubrań, o których możemy powiedzieć, że są wyraźnie szykowne i jednocześnie tak wielostronne jak mała czarna - lub także Little Black Dress. Jeśli któraś z Was zastanawia się co założyć na karnawał to wybór jest już oczywisty.

Naprawdę mała czarna

Projektant Hedi Slimane w swojej poprzedniej kolekcji dla Saint Laurent odkrył na nowo małą czarną - asymetryczne cięcie, gołe i mocno zaakcentowane ramiona, błyszczący materiał. Idealna zarówno na koktajlowe przyjęcia, jak i karnawał czy sylwestra. Do tego proponujemy szeroki, taliowany pasek i seksowne szpilki.

Foto: Imaxtree

Mała czarna o długości midi

Sukienka od Bottega Veneta nadaje się na prawie wszystkie okazje. To, co zaakcentujemy zależy od nas. Może być to dekolt, ramiona albo plecy. Do tego szpilki lub botki w zależności od okazji i zrobicie furorę na każdej imprezie.

Foto: Imaxtree

Nosicie małe czarne? Jakie buty do nich dobieracie? Jeśli nie macie pomysłów to zapraszamy Was do naszego sklepu, w którym znajdziecie wiele inspiracji. Merg.pl

[product_1][product_2][product_3][product_4] [product_5][product_6][product_7][product_8] [product_9][product_10][product_11][product_12] [product_13][product_14][product_15][product_16] [product_17][product_18][product_19][product_20]


zdjęcia: grafika Google
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2017
pixel