Promocja Świąteczna: 30 % taniej na każdą drugą rzecz

REGULAMIN AKCJI promocyjnej "30% rabatu na każdą drugą rzecz"

1) Promocja "-30% na każdą drugą rzeczobowiązuje od 22.12.2019 od godziny 18.00 do  24.12.2019 do godziny 23:59.

2) Warunkiem uzyskania zniżki 30% na drugą rzecz jest zakup przynajmniej 2 produktów, przy czym rabatem objęty zostanie tańszy produkt. 

3) W promocji uczestniczą parzyste pakiety produktów (2, 4, 6 lub 8 szt). W przypadku gdy Klient kupuje nieparzystą ilość rzeczy, np. 3 - wówczas rabatem objęte jest 1 rzecz, itd. 

4) Maksymalna ilość rzeczy objętych rabatem -30% w jednym zamówieniu to 4. W przypadku chęci zakupienia większej ilości produktów należy złożyć kolejne zamówienie.

5) Promocja dotyczy wszystkich produktów ze sklepu merg.pl łącznie z tymi, które już są w promocyjnych cenach. 

6) Promocja nie łączy się z innymi dodatkowymi rabatami kuponowymi lub promocjami np. rabat za zapisanie się do newslettera, czy karta stałego klienta. 

7) Realizacja promocji:

na specyfikacji zamówienia w koszyku wartość produktów biorących udział w promocji zostanie automatycznie pomniejszona o 30% od wartości wyjściowej. 

8) Zwrot towaru:

W przypadku zwrotu całego pakietu produktów uczestniczących w promocji (produkt w cenie regularnej + produkt z rabatem 30%) lub wyłącznie produktu z ceną promocyjną (tj. z rabatem 30%), Klient otrzyma zwrot kwoty, którą zapłacił za te produkty w momencie dokonywania transakcji. W przypadku zwrotu wyłącznie produktu inicjującego promocję (produkt w cenie regularnej) wartość zwrotu za ten produkt zostanie pomniejszona o kwotę rabatu uzyskanego na drugim, promocyjnym – zachowanym przez Klienta – produkcie.
 

9) Wszelkie ewentualne pytania dotyczące promocji prosimy składać pisemnie do Biura Obsługi Klienta na adres: info@merg.pl . 

 

 

Powrót do poprzedniej strony

pixel