Promocja "Kupuj więcej, płać mniej" !

REGULAMIN AKCJI promocyjnej "Kupuj więcej, płać mniej". 

1) Promocja obowiązuje od 04.11.2022 do odwołania.

2) Warunki uzyskania rabatów:

 20% rabatu na każdy co drugi produkt obowiązuje przy zakupie przynajmniej 2 produktów, przy czym rabatem objęty zostanie najtańszy produkt.

3) Promocja dotyczy wszystkich produktów ze sklepu merg.pl.

4) Jeżeli w zamówieniu są 4 produkty, rabatem 20% zostaną objęte 2 najtańsze produkty.

Jeżeli w zamówieniu jest 6 produktów, rabatem 20% zostaną objęte 3 najtańsze produkty.

5) W jednym zamówieniu promocją -20% może być objętych maksymalnie 3 produkty.

6) Promocja nie łączy się z innymi dodatkowymi rabatami kuponowymi np. rabat za zapisanie się do newslettera, czy karta stałego klienta. 

7) Realizacja promocji:

na specyfikacji zamówienia w koszyku cena produktu biorącego udział w promocji zostanie automatycznie pomniejszona od ceny wyjściowej produktu zgodnie z regułą podaną w tym regulaminie w pkt 2. 

8) Zwrot towaru:

W przypadku zwrotu całego pakietu produktów uczestniczących w promocji (produkt lub produkty w cenie regularnej + produkt z rabatem z pkt. 2 lub wyłącznie produktu objętego rabatem z pkt. 2, Klient otrzyma zwrot kwoty, którą zapłacił za te produkty w momencie dokonywania transakcji. W przypadku zwrotu wyłącznie produktu (lub produktów) inicjującego promocję (produkt w cenie regularnej) wartość zwrotu za ten produkt zostanie pomniejszona o kwotę rabatu z pkt. 2 uzyskanego na produkcie promocyjnym – zachowanym przez Klienta – produkcie.
 

9) Wszelkie ewentualne pytania dotyczące promocji prosimy składać pisemnie do Biura Obsługi Klienta na adres: info@merg.pl . 

 

 

Powrót do poprzedniej strony

pixel