Black WEEK! 50% taniej na każdy trzeci produkt

   

REGULAMIN AKCJI promocyjnej "50% rabatu na każdy trzeci produkt"

1) Promocja "-50% na każdy trzeci produktobowiązuje w dniach 13-14 listopada 2019.

2) Warunkiem uzyskania zniżki 50% na trzeci produkt jest zakup przynajmniej 3 produktów, przy czym rabatem objęty zostanie najtańszy produkt. 

3) W promocji uczestniczą pakiety produktów 3 szt. lub 6 szt.  

4) Maksymalna ilość rzeczy objętych rabatem -50% w jednym zamówieniu to 2. W przypadku chęci zakupienia większej ilości produktów należy złożyć kolejne zamówienie.

5) Promocja dotyczy wszystkich produktów ze sklepu merg.pl łącznie z tymi, które już są w promocyjnych cenach. 

6) Promocja nie łączy się z innymi dodatkowymi rabatami kuponowymi lub promocjami np. rabat za zapisanie się do newslettera, czy karta stałego klienta. 

7) Realizacja promocji:

na specyfikacji zamówienia w koszyku wartość produktów biorących udział w promocji zostanie automatycznie pomniejszona o 50% od wartości wyjściowej. 

8) Zwrot towaru:

W przypadku zwrotu całego pakietu produktów uczestniczących w promocji (produkt w cenie regularnej + produkt z rabatem 50%) lub wyłącznie produktu z ceną promocyjną (tj. z rabatem 50%), Klient otrzyma zwrot kwoty, którą zapłacił za te produkty w momencie dokonywania transakcji. W przypadku zwrotu wyłącznie produktu inicjującego promocję (produkt cenie regularnej) wartość zwrotu za ten produkt zostanie pomniejszona o kwotę rabatu uzyskanego na drugim, promocyjnym – zachowanym przez Klienta – produkcie.
 

9) Wszelkie ewentualne pytania dotyczące promocji prosimy składać pisemnie do Biura Obsługi Klienta na adres: info@merg.pl . 

 

 

Powrót do poprzedniej strony

pixel