-25% na drugi, -50% na trzeci, -70% na czwarty, -90% na piąty produkt!

REGULAMIN AKCJI promocyjnej. 

1) Promocja obowiązuje od 01.04.2021 do odwołania.

2) Warunki uzyskania rabatów:

    a) 25% rabatu na drugi produkt obowiązuje przy zakupie przynajmniej 2 produktów, przy czym rabatem objęty zostanie najtańszy produkt.

    b) 50% rabatu na trzeci produkt obowiązuje przy zakupie przynajmniej 3 produktów, przy czym rabatem objęty zostanie najtańszy produkt.

    c) 70% rabatu na czwarty produkt obowiązuje przy zakupie przynajmniej 4 produktów, przy czym rabatem objęty zostanie najtańszy produkt.

    d) 90% rabatu na piąty produkt obowiązuje przy zakupie przynajmniej 5 produktów, przy czym rabatem objęty zostanie najtańszy produkt.

3) Promocja dotyczy wszystkich produktów ze sklepu merg.pl.

4) W jednym zamówieniu można uzyskać tylko jeden z rabatów wymienionych w pkt. 2.

5) Promocja nie łączy się z innymi dodatkowymi rabatami kuponowymi np. rabat za zapisanie się do newslettera, czy karta stałego klienta. 

6) Realizacja promocji:

na specyfikacji zamówienia w koszyku cena produktu biorącego udział w promocji zostanie automatycznie pomniejszona od ceny wyjściowej produktu zgodnie z regułą podaną w tym regulaminie w pkt 2. 

7) Zwrot towaru:

W przypadku zwrotu całego pakietu produktów uczestniczących w promocji (produkt lub produkty w cenie regularnej + produkt z rabatem z pkt. 2 lub wyłącznie produktu objętego rabatem z pkt. 2, Klient otrzyma zwrot kwoty, którą zapłacił za te produkty w momencie dokonywania transakcji. W przypadku zwrotu wyłącznie produktu (lub produktów) inicjującego promocję (produkt w cenie regularnej) wartość zwrotu za ten produkt zostanie pomniejszona o kwotę rabatu z pkt. 2 uzyskanego na produkcie promocyjnym – zachowanym przez Klienta – produkcie.
 

8) Wszelkie ewentualne pytania dotyczące promocji prosimy składać pisemnie do Biura Obsługi Klienta na adres: info@merg.pl . 

 

 

Powrót do poprzedniej strony

pixel