-20% na drugi lub -40% na trzeci lub -60% na czwarty produkt

REGULAMIN AKCJI promocyjnej. 

1) Promocja obowiązuje od 20.11.2020 do odwołania.

2) Warunkiem uzyskania rabatu 20% na drugi produkt jest zakup przynajmniej 2 produktów, przy czym rabatem objęty

zostanie tańszy produkt. 

3) Warunkiem uzyskania rabatu 40% na trzeci produkt jest zakup przynajmniej 3 produktów, przy czym rabatem objęty zostanie najtańszy produkt. 

4) Warunkiem uzyskania rabatu 60% na czwarty produkt jest zakup przynajmniej 4 produktów, przy czym rabatem objęty zostanie najtańszy produkt. 

5) Promocja dotyczy wszystkich produktów ze sklepu merg.pl łącznie z tymi, które już są w promocyjnych cenach. 

6) W jednym zamówieniu można uzyskać tylko jeden rabat: 20% na drugi produkt lub 40% na trzeci produkt lub 60% na czwarty produkt.

7) Promocja nie łączy się z innymi dodatkowymi rabatami kuponowymi lub promocjami np. rabat za zapisanie się do newslettera, czy karta stałego klienta. 

8) Realizacja promocji:

na specyfikacji zamówienia w koszyku cena produktu biorącego udział w promocji zostanie automatycznie pomniejszona o 20% lub o 40% lub o 60% od ceny wyjściowej produktu zgodnie z regułą podaną w tym regulaminie. 

9) Zwrot towaru:

W przypadku zwrotu całego pakietu produktów uczestniczących w promocji (produkt lub produkty w cenie regularnej + produkt z rabatem 20% lub 40% lub 60%) lub wyłącznie produktu objętego rabatem 20% lub 40% lub 60%, Klient otrzyma zwrot kwoty, którą zapłacił za te produkty w momencie dokonywania transakcji. W przypadku zwrotu wyłącznie produktu (lub produktów) inicjującego promocję (produkt w cenie regularnej) wartość zwrotu za ten produkt zostanie pomniejszona o kwotę rabatu uzyskanego na produkcie promocyjnym – zachowanym przez Klienta – produkcie.
 

10) Wszelkie ewentualne pytania dotyczące promocji prosimy składać pisemnie do Biura Obsługi Klienta na adres: info@merg.pl . 

 

 

Powrót do poprzedniej strony

pixel