-20% na drugi, -40% na trzeci, -70% na czwarty, -99% na piąty produkt!

REGULAMIN AKCJI promocyjnej "Piąty produkt 99% taniej! 

1) Promocja obowiązuje od 06.09.2020 do odwołania.

2) Definicje:

Promocja: akcja promocyjna pod nazwą „Piąty produkt za 99% taniej!” skierowana jest do Uczestników Promocji, spełniających warunki określone w niniejszym Regulaminie. 

 

Rabat: możliwa do uzyskania przez Uczestnika Promocji, w ramach Promocji korzyść w postaci obniżenia ceny Produktu o określoną procentowo wartość. Wartość przyznanego Rabatu zależna jest od ilości zakupionych w ramach jednej transakcji Produktów. Rabat naliczany jest od wartości (ceny) najtańszego Produktu nabytego w ramach jednej transakcji. Rabat ma charakter jednorazowy i nie podlega sumowaniu tzn. zakup np. trzech produktów promocyjnych uprawnia wyłącznie do Rabatu 70% liczonego od ceny najtańszego Produktu.

 

3) Uczestnik Promocji kupując wymaganą w ramach Promocji ilość Produktów w ramach jednej transakcji otrzymuje Rabat w wysokości ustalonej według założeń:

a. Przy zakupie 2 (dwóch) Produktów – Rabat 20% naliczony od ceny tańszego z nich

b. Przy zakupie 3 (trzech) Produktów – Rabat 40% naliczony od ceny najtańszego z nich

c. Przy zakupie 4 (czterech) Produktów - Rabat 70% naliczony od ceny najtańszego z nich

d. Przy zakupie 5 (pięciu) lub więcej Produktów - Rabat 99% naliczony od ceny najtańszego z nich. 

 

W przypadku, gdy cena dwóch lub więcej Produktów promocyjnych, zakupionych przez Uczestnika promocji w ramach jednej transakcji jest jednakowa, Rabat zostanie naliczony tylko na jednym z najtańszych Produktów.

 

4) Rabat dotyczy wszystkich produktów ze sklepu merg.pl łącznie z tymi, które już są w promocyjnych cenach. 

5) Rabat nie łączy się z innymi dodatkowymi rabatami kuponowymi lub promocjami np. obniżka za zapisanie się do newslettera, czy karta stałego klienta. 

6) Realizacja rabatu:

na specyfikacji zamówienia w koszyku wartość produkt zostanie automatycznie pomniejszona o rabat od wartości wyjściowej. 

7) Zwrot towaru:

W przypadku zwrotu całego pakietu produktów uczestniczących w promocji (produktów w cenie regularnej + produktu z rabatem) lub wyłącznie produktu z rabatem, Klient otrzyma zwrot kwoty, którą zapłacił za te produkty w momencie dokonywania transakcji. W przypadku zwrotu wyłącznie produktu inicjującego promocję (produkt w cenie regularnej) wartość zwrotu za ten produkt zostanie pomniejszona o kwotę rabatu uzyskanego na drugim, promocyjnym – zachowanym przez Klienta – produkcie.
 

9) Wszelkie ewentualne pytania dotyczące promocji prosimy składać pisemnie do Biura Obsługi Klienta na adres: info@merg.pl . 

 

 

Powrót do poprzedniej strony

pixel